Zielonka Flexi Pass BenefitSystems FitProfit OK System SK Bank. Jestem z ząbek.
Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach
Sp. z o.o. ul. Słowackiego 21, 05-091 Ząbki

Basen i strefa spa czynne codziennie w godzinach 6:00-23:00.
Opłata za sauny jest wliczona w cenę wejścia na basen!

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii obiekt pozostaje zamknięty do odwołania.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem czasopisma "Co słychać?".

 

Szanowni Państwo, w związku z działaniami prewencyjnymi dotyczącymi ryzyka zarażenia się koronawirusem oraz zaleceniami Premiera Mateusza Morawieckiego, a także dzisiejszym Zarządzeniem Nr 92 Wojewody Mazowieckiego, informujemy, że Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach Sp. z o.o. decyduje się na czasowe zamknięcie całego obiektu Pływalni Miejskiej, w tym kręgielni, oraz kortów squasha w dniach 13 III 2020 roku – 25 III 2020 roku.

Odwołane zostają w tym czasie również wszystkie grupowe zajęcia zorganizowane, sekcje pływackie, aqua- aerobik, indywidualna nauka pływania, zajęcia dla seniorów, a także masaże.   

więcej

Miejskie Centrum Sportu we współpracy z Luxury Makeup Artist Martą Żaczek  serdecznie zapraszają na KURS MAKIJAŻU MALOWANIA SAMEJ SIEBIE. Warsztaty to doskonały pomysł na prezent dla Pań z okazji ich zbliżającego się święta. Vouchery na kurs w cenie 99 zł do nabycia w kasach pływalni.

Zapisy telefonicznie pod numerem 500 613 200 lub 500 016 200.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

więcej