Zielonka Flexi Pass BenefitSystems FitProfit OK System SK Bank. Jestem z ząbek.
Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach
Sp. z o.o. ul. Słowackiego 21, 05-091 Ząbki

Basen i strefa spa czynne codziennie w godzinach 6:00-23:00.
Opłata za sauny jest wliczona w cenę wejścia na basen!

Fotorelacja z zawodów pływackich The winners of MCS 2018

22 kwietnia  na pływalni MCS Ząbki odbyły się zawody pływackie The winners of MCS 2018!

Było dużo pozytywnych sportowych emocji. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Poniżej lista rankingowa wszystkich startujących:

 

ROCZNIK 2011 – 25m Z MAKARONEM

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

1

Kokoszko Lena

2011

K

1 z 1

00:44;84

2

Biała Hania

2011

K

1 z 1

00:45;53

3

Drzewiecka Hanna

2011

K

1 z 1

00:47;44

4

Zalewska Alicja

2011

K

1 z 1

00:56;34

5

Ptak Liwia

2011

K

1 z 1

01:00;13

6

Sikorska Maja

2011

K

1 z 1

 

 

ROCZNIK 2011 – 25m Z MAKARONEM

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

1

Tarłowski Tymon

2011

M

1 z 1

00:38;82

2

Sawicki Krzysztof

2011

M

1 z 1

00:41;37

3

Lisicki Tomasz

2011

M

1 z 1

00:47;07

4

Adamiuk Jan

2011

M

1 z 1

00:47;94

5

Krzysztofiak Maksymilian

2011

M

1 z 1

00:57;09

ROCZNIK 2010 – 25m NA PLECACH (BEZ PRZYBORÓW)

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

1

Śpilska Olga

2010

K

1 z 2

00:25;81

2

Lasek Zosia

2010

K

1 z 2

00:27;44

3

Dudek Julia

2010

K

1 z 2

00:31;56

4

Terlikowska Klara

2010

K

1 z 2

00:32;75

5

Zboina Aleksandra

2010

K

1 z 2

00:33;37

6

Skiba Oliwia

2010

K

2 z 2

00:34;75

7

Krasowska Alicja

2010

K

2 z 2

00:35;06

8

Falacińska Kornelia

2010

K

2 z 2

00:35;37

9

Franczuk Emilia

2010

K

2 z 2

00:35;87

10

Godlewska Lena

2010

K

1 z 2

00:43;97

11

Burza Oliwia

2010

K

2 z 2

 

ROCZNIK 2010 – 25m NA PLECACH (BEZ PRZYBORÓW)

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

1

Jagiełło Patryk

2010

M

1 z 1

00:32;75

2

Górecki Igor

2010

M

1 z 1

00:34;53

3

Jakóbczak Witold

2010

M

1 z 1

00:35;75

4

Zgliczyński Mikołaj

2010

M

1 z 1

00:49;50

ROCZNIK 2009 – 25m GRZBIET

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

1

Lewicka Julia

2009

K

1 z 3

00:22;82

2

Ilba Nadia

2009

K

3 z 3

00:23;16

3

Sawicka Łucja

2009

K

2 z 3

00:23;60

4

Kamińska Kinga

2009

K

1 z 3

00:28;28

5

Adach Kinga

2009

K

1 z 3

00:28;50

6

Podsiadłowska Aleksandra

2009

K

3 z 3

00:29;16

7

Skorek Monika

2009

K

3 z 3

00:30;69

8

Paluszkiewicz Zosia

2009

K

2 z 3

00:31;90

9

Raszplewicz Antonina

2009

K

3 z 3

00:31;93

10

Rasztawicka Zuzanna

2009

K

1 z 3

00:36;27

11

Jagiełło Maria

2009

K

1 z 3

00:40;88

12

Jim Sophie

2009

K

2 z 3

 

13

Wódka Natalia

2009

K

2 z 3

 

ROCZNIK 2009 – 25m GRZBIET

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Godlewski Jan

2009

M

2 z 2

00:20;72

 

2

Witak Mateusz

2009

M

2 z 2

00:23;59

 

3

Warda Antoni

2009

M

2 z 2

00:24;31

 

4

Stelmaszczyk Tomasz

2009

M

2 z 2

00:25;00

 

5

Rusa Aleksander

2009

M

1 z 2

00:25;85

 

6

Adamczyk Kacper

2009

M

2 z 2

00:26;62

 

7

Noszczak Jan

2009

M

1 z 2

00:27;35

 

8

Oleksiuk Jakub

2009

M

1 z 2

00:28;54

 

9

Lisicki Krzysztof

2009

M

1 z 2

00:29;19

 

10

Adach Franciszek

2009

M

1 z 2

00:40;78

 

ROCZNIK 2008 – 25m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Strzelecka Natalia

2008

K

1 z 2

00:20;25

 

2

Biała Zosia

2008

K

1 z 2

00:22;57

 

3

Marczak Wiktoria

2008

K

1 z 2

00:24;22

 

4

Bargiełowska Lena

2008

K

2 z 2

00:25;53

 

5

Włodarska Zofia

2008

K

2 z 2

00:26;09

 

6

Zając Julia

2008

K

1 z 2

00:29;34

 

7

Krawczyk Zofia

2008

K

2 z 2

00:29;62

 

8

Więcławek Oliwia

2008

K

2 z 2

00:32;25

 

9

Sikorska Zuzia

2008

K

1 z 2

 

 

10

Dymińska Gabriela

2008

K

2 z 2

 

 

ROCZNIK 2008 – 25m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Sawicki Antoni

2008

M

1 z 2

00:20;13

 

2

Kraśnicki Marcin

2008

M

1 z 2

00:20;25

 

3

Gawęda Aleksander

2008

M

2 z 2

00:20;97

 

4

Górecki Wiktor

2008

M

1 z 2

00:21;91

 

5

Komorowski Jakub

2008

M

1 z 2

00:22;59

 

6

Domański Jakub

2008

M

1 z 2

00:23;00

 

7

Cichocki Igor

2008

M

2 z 2

00:23;28

 

8

Jaroszewski Jan

2008

M

1 z 2

00:26;68

 

9

Drzewiecki Antoni

2008

M

2 z 2

00:33;04

 

10

Chuniaev Andrei

2008

M

2 z 2

00;24:75

 

11

Kurzeja Karol

2008

M

2 z 2

 

 

12

Baca Szymon

2008

M

2 z 2

 

 

ROCZNIK 2007 – 25m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Stelmaszczyk Karolina

2007

K

1 z 2

00:15;97

 

2

Nerkowska Julia

2007

K

2 z 2

00:19;97

 

3

Drzewiecka Julia

2007

K

1 z 2

00:21;65

 

4

Dybała Alina

2007

K

1 z 2

00:21;73

 

5

Bieganowska Maja

2007

K

2 z 2

00:22;91

 

6

Franczuk Ola

2007

K

2 z 2

00:23;09

 

7

Michalska Maja

2007

K

2 z 2

00:24;03

 

8

Adamiuk Zuzanna

2007

K

1 z 2

00:44;19

 

ROCZNIK 2007 – 25m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Zawadka Marcel

2007

M

1 z 2

00:17;97

 

2

Dybała Jacek

2007

M

1 z 2

00:19;34

 

3

Jagodziński Ignacy

2007

M

1 z 2

00:21;91

 

4

Adach Tomasz

2007

M

2 z 2

00:22;03

 

5

Gontarz Marcin

2007

M

2 z 2

00:22;47

 

6

Paluszkiewicz Filip

2007

M

1 z 2

00:23;53

 

7

Pakos Michał

2007

M

2 z 2

00:24;03

 

8

Smolarczyk Filip

2007

M

2 z 2

00:24;16

 

9

Przychodni Paweł

2007

M

1 z 2

00:24;75

 

10

Cholewski Damian

2007

M

2 z 2

00:25;90

 

11

Koniarczyk Filip

2007

M

1 z 2

00:27;94

 

ROCZNIK 2006 – 50m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Noszczak Zofia

2006

K

1 z 2

00:38;25

 

2

Miszta Izabela

2006

K

2 z 2

00:38;93

 

3

Leszczyńska Julia

2006

K

1 z 2

00:40;65

 

4

Zielińska Aleksandra

2006

K

1 z 2

00:42;80

 

5

Wiśniewska Anna

2006

K

2 z 2

00:45;10

 

6

Matoszuk Aleksandra

2006

K

2 z 2

00:46;88

 

7

Kamińska Zosia

2006

K

1 z 2

00:49;72

 

8

Połosa Aleksandra

2006

K

1 z 2

00:50;21

 

9

Olszewska Natalia

2006

K

1 z 2

01:00;25

 

10

Raszplewicz Zofia

2006

K

2 z 2

01:03;66

 

11

Mąka Kinga

2006

K

2 z 2

 

 

ROCZNIK 2006 – 50m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Komorowski Michał

2006

M

1 z 1

00:44;65

 

2

Ziębiński Marek

2006

M

1 z 1

00:45;81

 

3

Janiuk Michał

2006

M

1 z 1

00:52;29

 

4

Koniarczyk Wiktor

2006

M

1 z 1

01:09;78

 

ROCZNIK 2005 – 50m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Gawęda Bogumiła

2005

K

1 z 1

00:34;28

 

2

Witak Wiktoria

2005

K

1 z 1

00:37;11

 

3

Jaworska Alicja

2005

K

1 z 1

00:38;59

 

4

Podolak Emilia

2005

K

1 z 1

00:40;78

 

ROCZNIK 2005 – 50m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Innowadzki Michał

2005

M

1 z 2

00:32;22

 

2

Czapla Michał

2005

M

1 z 2

00:33;41

 

3

Dziuba Kacper

2005

M

1 z 2

00:37;22

 

4

Talarek Mikołaj

2005

M

2 z 2

00:39;94

 

5

Sinczak Franciszek

2005

M

2 z 2

00:58;06

 

6

Sikorski Dominik

2005

M

1 z 2

 

 

7

Wódka Jakub

2005

M

2 z 2

 

 

8

Bobruk Wojtek

2005

M

2 z 2

 

 

ROCZNIK 2004 – 50m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Jaroszewska Eliza

2004

K

1 z 1

00:36;01

 

2

Dyrla Joanna

2004

K

1 z 1

00:38;47

 

3

Komorek Dorota

2003

K

1 z 1

00:39;75

 

4

Cieślak Julia

2004

K

1 z 1

00:44;37

 

ROCZNIK 2004 – 50m KRAUL

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Stolarski Adam

2004

M

1 z 1

00:30;40

 

2

Salamończyk Jakub

2004

M

1 z 1

00:37;68

 

3

Adach Maciej

2004

M

1 z 1

00:43;16

 

4

Kalwasiński Krzysztof

2004

M

1 z 1

00:44;25

 

KONKURENCJA FUN RODZIC CIĄNIE DZIECKO NA MATERACU LUB KÓŁKU 25m

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

PŁEĆ

SERIA

WYNIK

 

1

Lewicka Julia

2009

 

2 z 2

00:25;40

 

2

Rasztawicka Zuzanna

2009

 

1 z 2

00:26;37

 

3

Stelmaszczyk Magdalena

2013

 

2 z 2

00:31;53

 

4

Sawicka Anna

2013

 

2 z 2

00:31;72

 

5

Drożdżewska Maja

2009

 

1 z 2

00:36;06

 

6

Wasiak Maksymilian

2010

 

1 z 2

00:41;46

 

7

Lipski Mateusz

2009

 

1 z 2

01:01;66